SANOK, BRZOZÓW, STRZYŻÓW, ROPCZYCE, DĘBICA

Rozkład obowiązuje od 14 listopada 2015r.

Odjazdy Z Sanoka:

 

Dworce i przystanki  E, z  E, g, I  +, b, I  +, b, w
Sanok ul. Dworcowa 5.00 10.55 12.00 16.20
Sanok ul. Staszica/ ul. Dmowskiego 5.03 10.58 12.03 16.23
Sanok ul. Rymanowska 5.06 11.01 12.06 16.26
Sanok ul. Krakowska 5.08 11.03 12.08 16.28
Jurowce Kościół 5.12 11.07 12.12 16.32
Pakoszówka Dom Ludowy 5.16 11.11 12.16 16.36
Grabownica Starzeńska Skrzyżowanie 5.20 11.15 12.20 16.40
Humniska Szkoła 5.24 11.19 12.24 16.44
Brzozów ul. 3-go Maja 5.28 11.23 12.28 16.48
Brzozów ul. Armii Krajowej 5.30 11.25 12.30 16.50
Brzozów ul. Legionistów 5.32 11.27 12.32 16.52
Stara Wieś Zakon 5.35 11.30 12.35 16.55
Blizne Ośrodek Zdrowia 5.39 11.34 12.39 16.59
Domaradz 5.45 11.40 12.45 17.05
Lutcza 5.51 11.46 12.51 17.11
Strzyżów ul. Łukasiewicza 6.05 12.00 13.05 17.25
Wielopole Skrzyńskie 6.23 12.18 13.23 17.43
Ropczyce ul. Zielona 6.42 12.37 13.42 18.02
Dębica ul. Rzeszowska Plac Gryfinów 7.00 12.55 14.00 18.20
Dębica ul. Rzeszowska ZURIT
Kraków – Prokocim Szpital 8.45 14.40 15.45 20.05
Kraków – Rondo Matecznego 8.50 14.45 15.50 20.10
Kraków – AGH 8.54 14.49 15.54 20.14
Kraków – Plac Inwalidów 8.57 14.52 15.57 20.17
Kraków – MDA 9.00 14.55 16.00 20.20

 

Odjazdy Z Krakowa:

 

 

 

Dworce i przystanki  E, z E, g, I +, b, I  +, b, w
Kraków – MDA 10.20 17.15 17.15 21.55
Kraków – Plac Inwalidów 10.23 17.18 17.18 21.53
Kraków – AGH 10.26 17.21 17.21 21.56
Kraków – Rondo Matecznego 10.30 17.25 17.25 22.00
Kraków – Prokocim Szpital 10.35 17.30 17.30 22.05

LEGENDA:

  • E – Kursuje od Poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • + – Kursuje w dni wolne od pracy (niedziela i święta)
  • b- Nie kursuje w dniu 1. I. w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • g – Nie kursuje 24 XII
  • l – Nie kursuje 31 XII
  • w – Nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • z – Nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała